Przejdź do treści

Regulamin

  1. Zabronione jest spamowanie, używanie wulgaryzmów, szerzenie nienawiści.
  2. Podaj swoje imię i nazwisko jako nazwę. Jeśli chcesz być lwem pokaż, że nie ukrywasz się w krzakach.
  3. Prosimy o dodanie awatara. Nie musi być to Twoje zdjęcie, ale nie może być cudze! Może to być dowolna, nieobraźliwa grafika. Brak zdjęcia świadczy o braku odwagi, ale nie przejmuj się – każdy lew był kiedyś lwiątkiem.
  4. Bądź miły i uprzejmy. Traktuj innego jak siebie samego, a… może nawet lepiej… Pamiętaj, że po drugiej stronie ekranu siedzi druga osoba, która również walczy o siebie ❤️
  5. Bądź uczciwy. Jeśli nie jesteś znawcą tematu to nie wypowiadaj jak byś nim był. Teorię potwierdź doświadczeniem. Nie podszywaj się pod inne osoby. Jeśli nie jesteś czegoś pewien/pewna, nie pisz o tym lub podkreśl to w poście (np. Dodając Myślę… Moim zdaniem… Uważam…)
  6. Bądź wartością dodaną. Zadbaj o to by dzięki temu, że tu jesteś było lepiej. Nie akceptujemy treści bezmyślnych, nic nie wnoszących. Zastanów się zanim czymś się podzielisz. Najlepiej sprawdź to na skali!
  7. Zanim poprosisz o weryfikację zastanów się czy to jest miejsce dla Ciebie. Jeśli nie czujesz, że to jest dla Ciebie czas, by tu dołączyć – Poczekaj. Jeśli Cię wcześniej odrzucono – Wróć, kiedy poczujesz się gotowy.
  8. Pamiętaj, że jesteś odpowiedzialny/a przede wszystkim za Siebie. Choć dokonujemy wszelkich starań podczas weryfikacji, to nie kontrolujemy wszystkiego i wszystkich. Nie możemy zabierać innym doświadczeń. Natomiast łatwiej jest się uczyć wśród ludzi, którzy także pracują nad Sobą 😌
  9. Brak obecności na serwerze przez dłużej, niż 30 dni może skutkować wyrzuceniem. Konto, ani wasza aktywność na serwerze w takim przypadku nie są usuwane.Zawsze można dołączyć ponownie używając tego samego konta. Wystarczy wejść tu raz na 30 dni, by być uznanym za obecnego.